شرکت الیار

شرکت الیار در سال ۱۹۸۴ در استانبول ترکیه تاسیس شد . این شرکت , صنعت و اقتصاد ترکیه را با تامین و ساخت قطعات الکترونیکی مربوط به اتوماسیون ماشین آلات نساجی ، شیشه ، سرامیک و صنایع شیمیایی تقویت کرده است و از زمان تأسیس تاکنون با مطالعات و تحقیق و توسعه سهم مهمی در اتوماسیون بخشهای صنعتی را داشته است . فعالیتهای اتوماسیون صنعتی این شرکت که با تولید سیستمهای اتوماتیک در کارخانجات شیشه در سال ۱۹۸۴ آغاز شد ، امروزه با تولید و ساخت سیستمهای پیشرفته کارخانه ای برای صنایع شیشه ، ساختمان و سرامیک همچنان در ترکیه وکشورهای همسایه خارجی ادامه دارد.

در اواخر دهه ۸۰ ، الیار با تولید دستگاه های کنترل اتوماتیک، فعالیت خود را در صنعت نساجی آغاز کرد و سپس ساخت و تولید دستگاه های کنترل پیشرفته در رنگرزی پارچه و نخ وهمچنین اتوماسیون کلیه ماشین آلات نساجی را از سال ۱۹۸۹ در ترکیه و خارج از کشور آغاز کرد.

از سال ۱۹۹۶ ، تمرکز الیار روی صنعت نساجی گسترش یافته و کار بر روی سیستم های توزین و توزیع مکاترونیک را آغاز کرده است. الیار سیستم های توزین و توزیع مواد شیمیایی مایع و پودری را توسعه داده است و به لطف دستگاه های کنترل و نرم افزار اتوماسیون، پروژه هایی را ارائه داده است که در آن با استفاده از نرم افزار نظارت ، برنامه ریزی و گزارش دهی که تهیه کرده است ، سیستم های یکپارچه ای را از سطح ماشین پردازش به سطح مدیریت کارخانه ارائه می دهد.

امروزه ، دستگاه های کنترل و سیستم های اتوماتیک یکپارچه که توسط الیار طراحی و تولید شده اند، در ترکیه و همچنین بسیاری از کشورهای منطقه شرق دور، اروپا ، آمریکای شمالی – مرکزی و جنوبی ، کشورهای اوراسیا ، خاورمیانه و آفریقا مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت الیار