دستگاه پرزسوز

دستگاه پرز سوزِ عرض باز  SG2400 مناسب برای انواع پارچه های تاری – پودی

دستگاه پرزسوز
دستگاه پرزسوز

چرا باید از فرآیند پرز سوزی استفاده کنیم؟

پرز ها علاوه بر اینکه در شکل ظاهری پارچه اثرات منفی می گذارند، پس از مرحله رنگرزی و چاپ موجب نایکنواختی، کاهش شفافیت و زیردست نامطلوب درکالا خواهند شد. بنابراین اگر به دنبالِ زییاییِ ظاهرِ پارچه و بهبود ویژگی های آن در فرآیند های بعدی هستید؛ عملیات پرز سوزی روی سطح خارجی پارچه بهترین راه حل به حساب می آید، البته انجام این پروسه برای سطح داخلی کالا هم امکان پذیر می باشد.

سیستم شعله ی یکنواخت SG 2400 از طریق خروجیِ ترکیب گاز-هوا به وسیله دو نازل موازیِ مجهز به خنک کن آب بی وقفه در حال کار است. با توجه به ویژگی های پارچه مصرفی، طول و درجه ی شعله همچنین زاویه شعله با پارچه در 5 حالت دارای قابلیت تنظیم می باشد.

دستگاه پرزسوز
دستگاه پرزسوز

پس از کار با ماشین پرز سوزSG2400  نگرانی جهت نایکنواختی در پرز سوزی و مشکلات مشعل وجود نخواهد داشت، زیرا این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که از یکنواختی شعله بسیار عالی برخوردار می باشد. همچنین  شرکت سازنده عمر طولانی مشعل را ضمانت می کند.

SG 2400 با عملکرد بالا و قدرت عالی ساخت و طراحی شده است. این دستگاه دارای سیستم اتوماتیک قطع کن میباشد به اینصورت که با کوچکترین تغییراتِ فشار گاز و هوا از حدِ استاندارد، به موقع عمل میکند. SG 2400 مجهز به سیستم هشدار و ایمنی برای نشت گاز نیز است.

دستگاه پرزسوز
دستگاه پرزسوز

تجهیزات

  • مجهز به چروک باز کن ها و نگهدارنده پارچه در مرکز
  • واحد پاک کننده و برس پارچه
  • مشعل پرز سوزی
  • دستگاه پاک کننده ضربه ای
  • واحد سایکلون آب
  • سیستم خودکار آتش خاموش کن

سیستم لامِت و بچ کن پارچه

سیستم شعله کاملا یکنواخت در دستگاه پرز سوز SG2400 و عمر طولانی مشعل آن باعث متمایز بود این ماشین نسبت به سایرین شده است.

دستگاه پرزسوز
دستگاه پرزسوز

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه پرزسوز”